Oferty

PRALNIA
Dywany oraz wykładziny – nawet te ciemne i wzorzyste – szybko zbierają ślady codziennego użytkowania. Nawet jeśli plamy nie rzucają się w oczy, to trzeba pamiętać, że gromadzi się tam brud, roztocza, bakterie i alergeny. Ogólnodostępne środki do samodzielnego czyszczenia tylko wcierają brud głębiej, a jedyny efekt, jaki można uzyskać, to delikatne odświeżenie. 
My proponujemy metodę ekstrakcji. Specjalna maszyna z jednej strony dozuje odpowiedni środek czyszczący pod wysokim ciśnieniem, a z drugiej zasysa odrywający się brud do osobnego pojemnika. Taka metoda jest nie tylko bardziej dokładna i skuteczna, ale przede wszystkim usuwa oporne zabrudzenia, nie pozostawiając zacieków i resztek detergentów. Nie wymaga odkurzania na sucho. I co najważniejsze, nie przemacza materiału, dzięki czemu pozwala mu szybko wyschnąć, bez gromadzenia się wilgoci w środku. 
Dysponujemy profesjonalnymi środkami wywabiającymi plamy oraz neutralizującymi nieprzyjemny zapach (np. z moczu)

Oferujemy profesjonalne usługi prania i czyszczenia:
– dywanów,
– wykładzin,
– tapicerek meblowych:
• kanapy,
• sofy,
• narożniki,
• wersalki,
• fotele,
• pufy,
• krzesła,
• poduszki,
– tapicerek samochodowych,
– materacy,
– legowisk dla zwierząt,
– łóżeczek dziecięcych,
– fotelików,
– nosidełek,
– wózków.

SPRZĄTANIE
Proponujemy także kompleksowe sprzątanie mieszkań i domów – po budowie, remoncie, wynajmie, zalaniu oraz na stałe (u osób starszych, chorych lub zapracowanych). Zapewniamy odpowiednie środki chemiczne i wysokiej jakości sprzęt, doświadczoną ekipę, a przy tym konkurencyjne ceny.

OZONOWANIE
Nowością w naszej ofercie jest ozonowanie dywanów, samochodów oraz wszelkich pomieszczeń, również mieszkalnych czy użytkowych. Ozonowanie to rodzaj dezynfekcji bez użycia środków chemicznych. To całkowicie bezpieczny proces. Wykorzystywany ozon, o silnych właściwościach utleniających, powoduje skuteczne i szybkie usuwanie groźnych dla zdrowia zarodników pleśni, grzybów, wirusów i innych mikroorganizmów.Szczególnie polecany obecnie w okresie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2.

CENNIK wszystkich usług dostępny tutaj.
Możliwość płatności bezgotówkowej (kartą lub Blikiem).Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.

Zadzwoń i poznaj szczegóły.
Zapytanie nic nie kosztuje, a kto pyta, ten zyskuje.